KALIBRÁCIA A SERVIS PIPIET

Spoločnosť ECOMED už od roku 1993 nadviazala spoluprácu s jedným z popredných výrobcov pipetovacej a dávkovacej techniky – firmou BIOHIT (V súčasnosti už SARTORIUS). ECOMED mal od začiatku ambíciu poskytovať komplexné služby aj na tomto poli. Dlhoročné skúsenosti s touto technikou, školenia u výrobcov, zúčastňovanie sa na medzinárodných laboratórnych výstavách nás postupne priviedlo ku poskytovaniu servisných a kalibračných služieb. V súčasnosti ponúkame autorizované servisné služby pre Liquid Handling produkty firmy SARTORIUS-BIOHIT a akreditovanú kontrolu a kalibráciu pipiet všetkých výrobcov pipiet v zmysle normy STN EN ISO 8655:2022 a v zmysle požiadaviek normy STN EN ISO/IEC 17025:2018.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NAŠE SLUŽBY ?

  • Kontrolujeme a kalibrujeme pipety všetkých výrobcov.
  • U pipiet značiek SARTORIUS (BIOHIT), STARLAB, EPPENDORF, BRAND A GILSON vieme pipety servisovať komplexne vrátane výmeny náhradných dielov.
  • Akreditačný rozsah : od 0.5 ul až po 10.000 ul
  • Základný servis v cene služby (rozobratie pipety, vyčistenie, premazanie piestov)
  • V cene je už zahrnutá aj práca technikov
  • Vyškolení a skúsení technici – garancia kvality meraní a výsledkov
  • Edukačná činnosť poradenstvo a autorizovaný servis
  • Viac ako 30 ročné skúsenosti s kalibráciou a servisom pipiet
  • Pipety kalibrujeme obratom zväčša ich máte naspäť do 3 pracovných dní!

Poznámka : Pre objednanie služby môžete využiť  “OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR”, alebo si môžete nižšie pridať tieto služby priamo do CENOVEJ PONUKY alebo KOŠÍKA.  Pred samotným poslaním pipiet je nutné vykonať dekontamináciu pipiet a podpísať prehlásenie (stačí elektronicky vo formulári vyššie).  Dekonatminácia pipiet je dôležitá pre bezpečnosť našich technikov pri manipulácií s pipetami.

 

AUTORIZAČNÝ LIST

Autorizovaný servis Liquid Handling produktov firmy SARTORIUS

Spoločnosť ECOMED je autorizovaným servisným strediskom produktov firmy SARTORIUS pre Slovenskú republiku – mechanické a elektronické pipety, pipetovacie pištole, fľašové dávkovače a byrety a ďalšie.

ECOMED – VÁŠEŇ PRE VEDU

SPOĽAHNITE SA NA VAŠE VÝSLEDKY!

Spoločnosť ECOMED pôsobí na Slovenskom a Českom trhu už od roku 1990.

Nenechávajte nič na náhodu, pretože experti uvádzajú, že už 5% chyba môže mať vážny vplyv na konečný výsledok. Ak uvážime, že v súčasnosti sa pipetuje stále menší objem (molekulárna biológia, PCR a pod.) tak je pipetovať presne a správne tak malé objemy ešte oveľa väčšia výzva!

www.ecomed.sk, [email protected], Tel : 041/500 67 44

Pokiaľ chcete podať sťažnosť ohľadom kalibrácie pipiet, prosím prečítajte si ako spoločnosť ECOMED postupuje. Vašu sťažnosť môžete podať na uvedenej stránke pomocou on-line formulára.

ECOMED – VÁŠ SPOĽAHLIVÝ PARTNER V LABORATÓRIU. SME S VAMI UŽ OD ROKU 1990!